Investorile

Scandium Living on lahendus teie korterite või hoonete haldamiseks, väärtustamiseks ja turundamiseks, et saavutada suurem kasumlikkus ning mitmekesistada oma portfelli tänapäeva elamislahendusega.

Võta ühendust

Elukondliku üürikinnisvara arendus ja majade opereerimine on meie igapäevategevus.

Kõrge täituvuse tagamine

Majutusteenuse pakkumisel kasutame põhjalikult väljatöötatud ja testitud protsesse, et tagada korterite maksimaalne täituvus premium üürihindadega ja tugev tootlus. Kinnisvarapakkumiste väljapanek ja turundamine on professionaalne, elanike valimisprotsess usaldusväärne ja klienditeekond (sh lepingute sõlmimine ja arvete väljastamine) läbipaistvalt juhitud.

Üürisuhete juhtimine

Meie fookuses on pakkuda üürikodude elanikele päriskodu tunnet, sooja teeninduskultuuri ja meeldivaid kontakte. Vastastikuse austuse tulemiks on meie majade hea maine, pikaajaliselt rahulolevad üürnikud ning korterid, mis on elanike poolt hästi hoitud.

Majade haldamine

Hoolitseme regulaarse majade heakorra- ja tehnoülevaatuse eest, et tagada elanikele parim võimalik mugavus ja vara omanikele kindel vara väärtuse kasv. Organiseerime heakorratööd ja esindame omanikku objekti garantiiprobleemidega seoses.

Varahaldus arendamisest sisustamiseni

Tänu tugevale kinnisvaraarenduse taustale ja kogemusele oleme head partnerid, et leida uusi asukohti ja projekte üürimajade ning muude majutusüksuste laiendamiseks. Kõik alates kogemuspõhisest planeeringute optimeerimisest ja kontseptsiooni väljatöötamisest kuni lilled vaasi sisustuslahenduseni võib asetada meie kindlatele õlgadele.

Võta ühendust

Üürikinnisvara ei ole passiivne varaklass. Kuid võib seda olla, kui partneriks on võimekas varahaldusettevõte ja operaator.