Menüü

TINY MARIENHOLM

Minivillad uues Haapsalus

Saabumine
Lahkumine
mitu külalist
Vaata saadavust

Sinu päralt on kaks villatüüpi

Kõik villad asuvad Haapsalus unikaalses asukohas – Marienholmi poolsaare alguses Suure Viigi ääres. Kõigil villadel on avar merevaade Haapsalu laguunile.

Villade hinnad on päeviti erinevad sõltuvalt Haapsalu kutsuvatest üritustest. Reeglina on kõige kutsuvamad hinnad esmaspäevast neljapäevani. Vaadake julgelt kalendris erinevaid kuupäevi!

Sume minivilla saunaga

Sume minivilla paikneb maagilisel poolsaarel uue nimega Marienholm. Elegantne maja kutsub lõõgastuma, veetma kvaliteetaega, nautima ümbritsevat loodust ja avastama maalilist Haapsalu. Maja arhitektuursesse komplekti kuulub privaatselt Sulle kogu peatumise ajaks broneeritud saunamaja.

majutus haapsalus mere aares

Minivilla Rannaniit

Helge minivilla Rannaniit sobitub ümbritseva loodusega, pakub värskendavat ümbruskonda ja meeldejäävaid vaateid merele, lähedal asuvatele saartele ning nende vallatutele elanikele – kaunitele linnuliikidele. Kvaliteetne uni ja hubane atmosfäär ootavad Sind!

Idülliline Haapsalu

Haapsalu on Eesti vanim ja paljude jaoks kauneim kuurortlinn Eestis. Hea asukoht, idülliline atmosfäär, sumedad suveüritused ja rahulik elutempo – Haapsalust on saanud suvepealinna Pärnu nauditav väikevend.

Unikaalsest poolsaarest Marienholmist lühikese jalutuskäigu kaugusele jäävad kaunid kohvikud, promenaad, Kuursaal, sportimisvõimalused ja poodlemisahvatlused.

Haapsalu on sündmusterohke

Haapsalus toimub pidevalt meelierutavaid sündmusi! Siit leiad valiku lähikuudel toimuvast.

Meie väärtused

Eraldatud poolsaar Haapsalu linnas

majutus haapsalus

Galerii

Marienholmi elamukvartal

Lisaks minivilladele on poolsaarel kerkimas uus moodsa arhitektuuriga elamukvartal. Rikkalikud laguunivaated. Avarad klaasterrassid ja verandad. Elegantse sisearhitektuuriga A-energiaklassi kodud.