Menüü

TINY MARIENHOLM

Peegelmajad ja minivillad uues Haapsalus
P-N al 129 eur/öö

Saabumine
Lahkumine
mitu külalist
Vaata saadavust

Sinu päralt on 3 majatüüpi!

Peegelmajad ja minivillad asuvad Haapsalus unikaalses asukohas – Marienholmi poolsaare alguses Suure Viigi ääres. Kõigil majadel on avar merevaade Haapsalu laguunile. Osad minivillad on peegelklaasiga ja teised tumeda toonklaasiga – igal oma lemmik!

Hinnad on erinevad sõltuvalt kuupäevadest. Vaata julgelt kalendris ringi!

Meelepärase majatüübi saad valida alt villade valikust või ülevalt kalendrivaatest. Lux minivillad on kõik tumedate toonklaasidega, et lasta säravad looduse toonid otse Sinuni. Rannaniidu minivillasid on nii eheda toonklaasi kui ka eestlaste armastatud peegelklaasiga!

luksuslik peegelmaja saunaga

Lux minivilla saunaga

Lux minivilla paikneb maagilisel Marienholmi poolsaarel. Elegantne maja kutsub lõõgastuma, veetma kvaliteetaega, nautima ümbritsevat loodust ja avastama maalilist Haapsalu. Maja arhitektuursesse komplekti kuulub privaatselt Sulle kogu peatumise ajaks broneeritud saunamaja. Maja sisemus on sume-tumedates toonides ja just parajalt elegantne.

Peegelmaja / Minivilla Rannaniit

Helge Rannaniit sobitub ümbritseva loodusega, pakub värskendavat ümbruskonda ja meeldejäävaid vaateid merele, lähedal asuvatele saartele ning nende vallatutele elanikele – kaunitele linnuliikidele.

Kombineeri puhkust Hestia Hotel Spa vee- ja saunaspaa paketiga.

Paketid

alates 218€/öö

 Üllata kallimat!

  • Majutus kahele Tiny Marienholm Lux minivillas 1 öö
  • Ainult teie päralt olev merevaatega saunamaja ja hommikumantlid
  • Kamin ning tule tegemiseks vajalikud tarvikud
  • Üllatusi täis korvike saabumisel minivillasse

alates 178€/öö

 Kahekesi SPAsse

  • Majutus kahele valitud Tiny Marienholm minivillas 1 öö
  • Lähedal asuva Hestia Hotel Haapsalu vee- ja saunaspaa ühekordne külastus kahele kuni 3h

Majade asukoht: Idülliline Haapsalu

Haapsalu on Eesti vanim ja paljude jaoks kauneim kuurortlinn Eestis. Hea asukoht, idülliline atmosfäär, sumedad suveüritused ja rahulik elutempo – Haapsalust on saanud suvepealinna Pärnu nauditav väikevend.

Unikaalsest Marienholmi poolsaarest lühikese jalutuskäigu kaugusele jäävad kaunid kohvikud, promenaad, Kuursaal, sportimisvõimalused ja poodlemisahvatlused.

Suviti on Haapsalu väga sündmusterohke. Ei möödu ühtegi nädalavahetust, mil peatänavad ja promenaad ei täituks heade muusikaelamuste, maitsenaudingute või vaatamisväärsustega. Sügisest varakevadeni saab aga nautida kauni Haapsalu rahulikku tempot, romantilisi kohvikuid ja poekesi. Meie majadest kesklinna viib 15-minutiline jalutuskäik või näiteks lühike Bolt-tõukeratta sõit. Autoga pääseb otse majade kõrvale parklasse.

Eraldatud poolsaar Haapsalu linnas

Marienholmil on pikk ja huvitav ajalugu, millest saab pikemalt lugeda kohapeal asuvatelt väljapanekutelt. 19. sajandi keskel asus siin piirkonna suurim reisisadam. 20. sajandi keskel suur kalakombinaat. 21. sajandi algul oli piirkond avalikkusele suletud kuni 2023. aasta kevadel Scandium Kinnisvara poolt kõigile huvilistele avati.

Ole esimeste seas, kes seda piirkonda tõeliselt tunnetada saavad!

Haapsalu on sündmusterohke

Haapsalus toimub pidevalt meelierutavaid sündmusi! Siit leiad valiku lähikuudel toimuvast.

Galerii: peegelmaja ja minivillad

Marienholmi elamukvartal

Lisaks minivilladele on poolsaarel kerkimas uus moodsa arhitektuuriga elamukvartal. Rikkalikud laguunivaated. Avarad klaasterrassid ja verandad. Elegantse sisearhitektuuriga A-energiaklassi kodud.