Menüü

KKK Tiny Marienholm

Kus Tiny Marienholm minivillad asuvad?

Tiny Marienholm minivillad asuvad Haapsalus, aadressil Uus-Sadama 25. Tegemist on poolsaarega Suure Viigi vasakul kaldal, majad asuvad kohe poolsaare alguses vasakut kätt.

Kui lähedale pääseb autoga ning kas parkla on olemas?

Autoga saab kohe päris majade juurde, parkla asub ca 20m majast, olenevalt teie majanumbrist.

Millisel ajavahemikul toimub check-in?

Check-in on võimalik alates 16:00. Uksed avanevad koodiga, seega võite ise valida, millal saabute. Saabumise ajast meid otseselt teavitama ei pea. Oluline on, et saabumispäeva hommikuks oleks tehtud ametlik check-in läbi broneerimissüsteemi (info on teie broneeringu kinnituse meilis), muidu koodi ei väljastata.

Mis kell on check-out?

Check-out on hiljemalt kell 12:00.

Kas check-in tegemine on kohustuslik?

Jah, see on vastavalt Eesti Vabariigi seadustele kohustuslik ja kahjuks ei ole meil võimalik ilma selleta teid majja lasta.

Kuidas teha check-in?

Info ja link online check-in’ile on teie broneeringu kinnituse meilis. Check in puhul peate sisestama vastavalt Eesti Vabariigi seadustele oma kontakt- ja dokumendi andmed. Kui check-in on tehtud, saate saabumispäeval sõnumiga oma maja numbri ja koodi. Kood hakkab kehtib vahemikus 16:00-12:00 järgmisel päeval.

Mis on wifi parool?

Võrgu nimi: TinyMarienholmX (x vastab teie maja numbrile)
Parool: ScandiumLiving 

Kas tegemist on ÖÖD majade stiilis ööbimisega ehk kas satun privaatsesse metsatukka, kus võõraid ei liigu?

Tegemist on väikese küla-stiilis ööbimisega. Kokku asub siin 5 maja ja 2 sauna ning nad kõik paiknevad üksteisele lähestikku. Kuna poolsaar on huvitav nii lähematele kui kaugematele külalistele, siis märkate poolsaarel liikumas omajagu inimesi, kes kõik vastavatud poolsaarest osa soovivad saada.

Kas iga majaga tuleb kaasa sauna kasutusõigus?

Saunad on broneeritud eksklusiivselt majade klientidele, kes on spetsiaalselt premium maja (Lux minivilla) valinud. Saunad kuuluvad lahutamatult nende juurde, kuna asuvad antud majade kõrval.

Kuidas juhtida õhksoojuspumpa?

Õhksoojuspumpa saab juhtida puldist ning määrata soovitud temperatuur, mis majas võiks valitseda. Õhksoojuspumba säravat ekraani saab soovi korral välja lülitada puldist.

Kas lemmikloomad on lubatud?

Lemmikloomad on meie juures oodatud. Lemmikloomaga tulles palume sellest kindlasti märku anda, soetades lisateenusena lemmikloomapaketi. Lemmikud meie majades voodi peale lubatud ei ole 🙂

Kes maju haldab?

Majad kuuluvad Scandium Kinnisvarale ning ametlik haldur on Scandium Living. Kohapeal on väga tublid puhastusinglid ja haldurid, kes teie parima siinoleku eest hea seisavad.

Kus saan murede korral abi?

Maja reeglid ja õpetused leiate meilist, mille saite enne saabumist. Kui jääte aga kohapeal siiski millegagi hätta, helistage kiirete küsimuste korral +372 5568 0676.

Kus end Tiny Marienholmi tegemistega kursis hoida?

Tulge avastage meie Instagrami @tinymarienholm! Siit jõuab teieni kõige operatiivsem info pakkumiste kohta.

Mis poolsaar see on, kuhu sattunud olen?

Tegemist on ajaloolise nimega Marienholmi poolsaarega (ametlikult tuntud veel kui Krimmi holm). Siin asus 1830-1890 aktiivne sadam, kuhu maabusid nii mõnedki kõrged riigipead ja tsaariperekonna liikmed, et veeta kosutavad suvekuud Haapsalu kuurortlinnas. Nõukogude ajal asus siin suur kalatsehh, mis 2000ndate algul lõplikult uksed sulges ja seejärel vaikselt lagunema hakkas.

2022. aastal ostis ala Scandium Kinnisvara, lammutas lagunevad hooned ja alustas siia uue elukeskkonna arendamist. 2023. aasta sügisel algavad siin ehitustööd uute suvitusliku arhitektuuriga madalate kortermajade loomiseks. Lähema 10 aasta perspektiivis luuakse siia kuni 150 korterit, jalutuspromenaadid ja vabaaja veetmise alad, väike sadam, sadamakaid ning loodetavasti ka moodne SPA-hotell, mida Haapsalu on kaua oodanud.