Menüü

Haapsalu SPA -kultuur on pikkade traditsioonidega, ulatudes lausa aastasadade taha! Tänaseks on Haapsalus kaks toimivat suuremat SPAd ning valik väiksemaid kohti, kus vee-ja saunamõnusid nautida.

Majutus peegelmajas koos SPA-külastusega

Tiny Marienholmis pakume talvisel hooajal mugavat SPA-paketti. Siia kuulub majutus meie kaunites minivillades ning külastus kahele vähem kui kilomeetri kaugusel asuvasse Hestia Spa- ja suanakeskusesse. Ööbimise koos SPA-paketiga broneerides saadame teile meiliteel salasõna, millega pääseta 1-kordselt endale sobival ajal veekeskusesse. Külastuspäev võib olla kas saabumispäev või lahkumispäev. Hestia sõbralik SPA-meeskond oskab teid oodata. Spa-keskuses ootab lõõgastusala, suur mullivann, ujumisbassein, sanaarium, mitmed erinevad saunad ja SPA-kohvik.

Tiny Marienholm saunad

Tiny Marienholmi Lux kategooria majad on ka ise koos mugava suure sauna ja pesemisaladega. Mis kõige erilisem – kogu saunamaja on terveks teie peatumisajaks vaid teile broneeritud ja asub kohe teie maja kõrval. Majast leiate mugavad hommikumantlid, millega otse sauna suunduda. Seega kui SPA puhul naudite enim saunamõnusid, siis leiate kõik vajamineva siitsamast. Saunasid saab kasutada ka sanaariumina. Keerates kütte vaid poole peale, saavutab saun mõnusa 50-kraadise soojuse, kus pikalt kaaslasega mõnuleda, juttu rääkida ja otse teie ees avanevat merevaadet nautida!

 Prominentne kuurortlinna ajalugu Haapsalus

Haapsalu on Eesti vanim ja paljude jaoks ka kauneim kuurortlinn kogu Eestis. Tänu madalale kiiresti soojenevale mereveele ja tervendavale ravimudale on linn meelitanud siia puhkama rahvusvahelisi kuulsusi juba alates 19. sajandist.

Ravimuda võttis tervendava ainena esimesena kasutusele Haapsalu arst Doktor Karl Abraham von Hunnius, keda ühtlasi peetakse Eesti kurortoloogia rajajaks. Tema rajas 1825. aastal Haapsallu ka eimese mudaravila.

Haapsalu kuurortmelu taas tõululainel

Tänu heale asukohale, idüllilisele atmosfäärile, sumedatele süveüritustele ja rahulikule elutempole on Haapsalu tõusnud eestlaste üheks meelissihtkohaks, kus vähemalt korra suvel meeleldi peatutakse. Lähiaastatel on linna kerkimas ka paar uut SPA-hotelli, neist üks loodetavasti ka kohe Marienholmi poolsaare algusesse!

Kui soovid veeta ühe tõeliselt nauditava SPA nädalavahetuse Haapsalus – tee seda Tiny Marienholmis!