Menüü

Peegelmaja Läänemaal

Kauni peegelmaja leidmine Läänemaal võis veel aasta tagasi olla tõeline väljakutse. Viimase poole aastaga on neid siia piirkonda kerkinud aga mitu – kõik oma kaunite eelistega.

Peegelmajad otse Haapsalus

Kõige uuemad peegelmajad leiab otse Haapsalust. 2023. aastal avalikkusele taasavatud Marienholmi poolsaarel (tuntud ka kui Krimmi poolsaar) avati suve hakul viiest peegelmajast ja saunast koosnev kaunis kompleks otse merekaldal. Tulevastel aastatel kerkib poolsaare kesk- ja lõpuossa elegantse arhitektuuriga uus elamukvartal koos vabaaja veetmise võimaluste, sadamakaide, ujumiskoha ja kohvikutega. Nimeks saab see piirkonna ajaloolise nime – Marienholm.

Kuna peegelmajade näol on tegemist esimese võimalusega kaua suletud olnud poolsaarel ööbida ja selle võludest osa saada, sai väike külake hellitavalt nimeks Tiny Marienholm.

Kaunis sisu kaunil rannikul

Tiny Marienholmi peegelmajade taga seisab Scandium Kinnisvara koos tütarfirma Scandium Livinguga. Kauni sisu eest hoolitses aga kõrgelt hinnatud sisearhitekt Lilia Kristianson, kavandades majad kahe erineva sisuga – heledates toonides minivillad kannavad nime ja tunnetust Rannaniit. Luksuslikumad koos kamina ja saunaga majad on aga sumedates toonides. Viimaste sisustamise kohta saab lähemalt lugeda SIIT

Detailiderohkus üllatab

Lisaks kaunile asukohale, suurepärasele merevaatele ning ilusale arhitektuurile üllatavad kõik majad oma detailirohkusega. Nii leiab majadest heas koguses söögitegemiseks tarvilikku, et hommikune puder, omlett või pannkook saaks mugavalt valmistatud. Kvaliteetse kohvi eest vastutab Nespresso kahvelkohvimasin ning hea une tarbeks on valmis seatud koos silmaklappide ja kõrvatroppidega unekarbike. Tähelepanelik ööbija märkab aknal harivat kleepsu vaadelda võivate lindude nimedega ning nutikaid silte erinevatel esemetel. Mõnusat avastamist siin jagub!

Peegelmaja Läänemaal

looduses, kuid ometi kõigi linnamugavustega. Tiny Marienholmi eripäraks kõigi teiste Läänemaa peegelmajade ees on see, et maja ümbritsev mikroümbruskond pakatab loodusest, rohelisusest ja merest. Samas on Haapsalu armastatud kohvikud, promenaad ning kaunis SPA-elamuski vaid lühikese jalutuskäigu kaugusel. Seega ei tähenda siin peegelmajas ööbimine mitte vaid vaikset aega oma majakeses, vaid vastavalt soovile võib puhkus kätkeda ka kaunist kontserti, muuseumikülastust või tõelist maitserännakut Kuursaalis või Dietrichi restoranis. Tõeline vaheldus!

Broneeri mugavalt läbi meie kodulehe ja kohtume Haapsalus!