18. veebruar, 2023 3 min lugemine Autor: Eliise Evartov

Üürimaja kui moodne ühikas. Aga supervõimetega.

Uus kaasaaegne üürimaja võib asjatundmatule paista võõra kontseptsioonina. Oleks nagu ühikas. Aga ei ole ka. Vaatame lähemalt, mida moodne üürimaja endast kujutab.

Ühiselamu plussid

Ühiselamute eeliseks on see, et majas elavad sarnase elukorraldusega inimesed. Üldjuhul tudengid, kes on kolinud uude linna ja saavad lisaks soojale elukohale ühikast mõnusa kogukonna, kelle seltsis aega veeta. Co-living elustiiliga üürimajades kehtib sama printsiip. Lisaks ägedale kohale, kus elada, magada ja süüa teha, leiab siit aktiivsed tublid inimesed, kellega ühiselt aega veeta ja suhelda. Ilma majast lahkumata!

Üürimajas on elanikkonna läbilõige suurem ja silmapiir laiem

Erinevalt ametlikest ühikatest on kaasaaegsesse üürimajja oodatud kõik inimesed – lisaks tudengitele ka näiteks spetsialistid, pagarid, autojuhid, IT-kunnid, turundajad, treenerid ja akrobaatika maailmameistrid. Lühidalt – kõik on teretulnud, keda maja ja co-living elustiil kõnetab. Sellise mitmekesisuse eeliseks on tõsiasi, et puhkeruumist võid leida just nii erilise inimese, keda oodanud oled – olgu siis äripartneriks, parimaks sõbraks või eluarmastuseks.

Üürimaja supervõimed

Erinevalt ühikast on mitmetesse üürimajadesse (eriti co-living üürimajadesse!) loodud ühisalad, kus mõnusalt koos aega veeta, trenni teha, pinksi mängida või filmi vaadata. Nii leiad näiteks Scandium Livingu Newton Stuudiotest jõusaali, pinksiruumi ja kino-toa; Magma Stuudiotest aga lisaks veel co-working ala ja suure õueala, kus trenni teha, palli mängida või oma aiandusfantaasiaid rakendada.

Kui tekkis isu kohe ühte ägedasse üürimajja kolida, siis pane end kirja juba aprillis valmivatesse MAGMA Stuudiotesse Tallinnas siin. Vot see tuleb alles supervõimetega üürimaja!

Loe järgmist postitust

Elustiil, kus naabritest võivad saada parimad sõbrad.

 • Vaata, milline on Tiny Marienholm Haapsalus!

  Kevadel avatud Tiny Marienholm minivillade küla on edukalt avatud ja...
  Loe rohkem
 • Mustamäel avati suur moodne üürimaja MAGMA Stuudiod

  Kolmapäeval, 14. juunil avas Scandium Kinnisvara Mustamäel Laki tänaval uue moodsa...
  Loe rohkem
 • Avame suvel Haapsalus minivillade küla Tiny Marienholm

  Kokku seitsmest klaasmajast koosnev kompleks ootab alates juunist suvitajaid nautima...
  Loe rohkem

Kontakt

Kui sul on küsimusi, siis võta julgelt meiega ühendust!

Kirjuta meile

"*" indicates required fields

Nõusolek*