16. august, 2023 4 min lugemine Autor: Eliise Evartov

Vaata, milline on Tiny Marienholm Haapsalus!

Kevadel avatud Tiny Marienholm minivillade küla on edukalt avatud ja saanud juba mitmete külaliste lemmikpaigaks kogu Eestis! Vaata videost, milline Marienholmi poolsaare minivillade küla välja näeb!

Kokku seitsmest klaasmajast koosnev kompleks ootab puhkajaid nautima kuurortlinna melu ja avaraid merevaateid. Minivillad asuvad merekaldal, merest vaid 20 meetri kaugusel. Tänu suurtele klaasseintele saab majades kogeda mereäärse elu võlu päikesetõusust päikeseloojanguni. Kahe minivilla juurde kuuluvad ka merevaatega saunad. Hoonetel on olenevalt tüübist kaks eriilmelist siseviimistluslahendust. Mõlema looja on maitsekas sisearhitekt Lilia Kristianson.

Kogu küla kontseptsiooni autor on aga Scandium Kinnisvara, kes lisaks minivilladele kavandab kogu poolsaarele terviklikku elukeskkonda koos mereäärsete madalate kortermajade, vabaaja veetmise võimaluste ja hiljem ka uue SPA-hotelliga. Poolsaare arenduse esimesest etapist ehk 50st korterist on enam kui pooled juba broneeringutega kaetud.

Marienholmi poolsaar on unikaalne paik kogu Läänemeres. Pikergune poolsaar ulatub pikalt merre, kuid on samaaegselt Haapsalu linna osa ja kõigist vaatamisväärsustest vaid jalutuskäigu kaugusel. Ala oli 1860ndatel oluliseks sadamaks, võttes siin vastu kuulsaid kuurortlinna suvitajaid. Alates 2022. a suvest kuulub poolsaar Scandium Kinnisvarale.

Tiny Marienholmi info ja broneerimine www.tinymarienholm.ee.

Loe järgmist postitust

Elustiil, kus naabritest võivad saada parimad sõbrad.

 • Vaata, milline on Tiny Marienholm Haapsalus!

  Kevadel avatud Tiny Marienholm minivillade küla on edukalt avatud ja...
  Loe rohkem
 • Mustamäel avati suur moodne üürimaja MAGMA Stuudiod

  Kolmapäeval, 14. juunil avas Scandium Kinnisvara Mustamäel Laki tänaval uue moodsa...
  Loe rohkem
 • Avame suvel Haapsalus minivillade küla Tiny Marienholm

  Kokku seitsmest klaasmajast koosnev kompleks ootab alates juunist suvitajaid nautima...
  Loe rohkem

Kontakt

Kui sul on küsimusi, siis võta julgelt meiega ühendust!

Kirjuta meile

"*" indicates required fields

Nõusolek*