Menüü

Majutus Haapsalus

Majutuse leidmine Haapsalus võib olla imelihtne või võimatult keeruline – kõik oleneb kuupäevast ja ajastuest! Suvised nädalavahetused kipuvad aegsasti täis minema kuna linn ei ole kummist, kuid kuulub uhkusega Eesti kahe populaarseima kuurortlinna sekka. Samas sügis-kevadisel ajal on võimalusi jalaga segada ja oma soovidega saab minna oluliselt nõudlikumaks kui muidu.

Elamusmajutus minivillades

Alates 2023 kevadest on Haapsalu majutuse valikusse tulnud uus populaarne sihtkoht, mida varem võis leida vaid asustamata metsalaantest – majutus stiilsetes peegelmajades. Tiny Marienholm 5 minivillat koos saunadega asuvad otse mere ääres Haapsalu linnas äsja avatud Marienholmi poolsaarel.

Unikaalne asukoht Haapsalus

Kuna Marienholmi poolsaar ise on viimased 20 aastat olnud külastajatele täielikult suletud, on minivillad esimene võimalus siin piirkonnas öö veeta ning nautida suurepäraseid vaateid lahele, laidudele ning väga liigirohketele lindudele.

Kõik minivillad on elegantselt sisustatud ja kahe hoone juurde kuuluvad ka privaatsed saunad. Tule üksi, kaaslase või sõpruskonnaga – oled meie juures väga oodatud! Vaata videost täpsemalt, mis Sind ees ootab.

Majutus Haapsalus pakub mitmekülgsust!

Lisaks minivilladele on Haapsalus veel palju eriilmelisi võimalusi, kus peatuda. Mitmed erinevad väiksemad ja suuremad hotellid ootavad külalisi aasta läbi, ernedes nii hinna, võimaluste kui asukoha poolest. Samuti on läbi Airbnb leida kauneid kortereid alates 1-toalistest kompaktsematest korterites paneelmajades kuni avarate 4-toalisteni linna südames.

Hinnad varieeruvad kordades

Nii, nagu majutuskohad erinevad tuubiti, erinevad nad palju ka hindade mõttes. Kui mõne väiksema korteri võib hooajavälisel ajal saada vaid mõnekümne euroga, siis suvisel ajal võib avaram majutusasutus maksta ligi pooltuhat eurot ning kehtida ka minimaalse peatumise eritingimus.

Erilised kohad lähevad varakult kinni

Kui suvel on kindel kuupäev, mil on soov Haapsalus peatuda, tasub valik teha varakult ja see broneeringuga lukku lüüa. Viimasele hetkele jäädes võivad hinnad olla oluliselt kõrgemad ning leppida tuleb kasinamate tingimustega kui reisist unistades plaanis oli. Mitmed majutuskohad pakuvad ka broneeringu tasuta tühistamise võimalust.

Ka Tiny Marienholm minivillades on võimalik broneering teha juba aasta jagu ette, et soovitud kuupäeval oleks ööbimine kindlustatud!

Broneeri mugavalt läbi meie kodulehe ja kohtume Haapsalus!