24. jaanuar, 2022 5 min lugemine Autor: Ildiko Siimon

Välismaalase majutamiseks sobivad paremini professionaalsed üürileandjad

Scandium Living haldab Newton Stuudiod üürimaja Tallinnas Mustamäel

Välismaalastel on raske elupaika leida

Kuigi üürikorterite pakkumisi portaalidest leiab, on välismaalasel sobivat üürikorterit Eestis raske leida. Korteriomanikud eelistavad tuttavat eesti keelt kõnelevat inimest teistsugusele nahavärvile, kultuuri- ja usutaustale.

Kindlasti on siin üheks lahenduseks meie inimeste harimine ja positiivsete kogemuslugude kuulmine teistelt üürileandjatelt. Siiski, tolerantsust ja usaldust ei kasvata üleöö.

Lahenduseks on moodsad üürimajad

Scandium Living on üks professionaalsetest üürileandjatest, kelle hallata on kvaliteetsed terviklikud üürimajad koos kaasaaegselt sisustatud üürikorteritega. Sellisel tasemel üüriäris, kus kogenud üürihalduri portfellis on 100, 200 või enamgi üürikorterit, ei ole eelarvamustel ei kohta ega mõtetki.

Scandium Livingu hallatavates üürimajades on ühtviisi tervitatud nii eesti- kui ka välismaalased, tudengid, spetsialistid ja vabakutselised.

Valikukriteeriumiks on krediidikontroll

Stabiilse üürniku valikul on oluliseks kriteeriumiks krediidikontroll ehk tagamine, et tulevane üürnik on suuteline igakuist üüri tasuma. Suure eelise annab see, kui tööandja otsib ise töötajale majutust. Siis võib üürileandja olla kindel, et üürnikul on kindel sissetulek ja talle on tegelikult juba taustakontroll tehtud.

Tööandjad on valmis elukoha otsinguil abistama eelkõige välismaalasi, mis tähendab, et välismaalt tuleval spetsialistil võib nii kohalike iseseisvalt üürikorterit otsijate ees eeliski tekkida.

Scandium Living üürimajades on ligi 20% elanikest välismaalased

Scandium Livingus oleme kogenud, et co-living elustiiliga majad sobivad välismaalastele kõige paremini, sest siin on lihtne tutvuda kohalike inimestega, võtta osa ühisüritustest ja üldiselt elada kultuuriruumi paremini sisse.

Võidavad ka kohalikud – tihti leitakse endale majast tulevane äripartner või hea tuttav, kellega rahvusvahelisi kogemusi jagada ja uut äriideed arutada. Usume, et õige pea kuuleme aina tihedamini, et uus äriidu on garaaži asemel saanud alguse just co-living üürimajast nagu Newton Stuudiod.

Loe järgmist postitust

Elustiil, kus naabritest võivad saada parimad sõbrad.

 • Vaata, milline on Tiny Marienholm Haapsalus!

  Kevadel avatud Tiny Marienholm minivillade küla on edukalt avatud ja...
  Loe rohkem
 • Mustamäel avati suur moodne üürimaja MAGMA Stuudiod

  Kolmapäeval, 14. juunil avas Scandium Kinnisvara Mustamäel Laki tänaval uue moodsa...
  Loe rohkem
 • Avame suvel Haapsalus minivillade küla Tiny Marienholm

  Kokku seitsmest klaasmajast koosnev kompleks ootab alates juunist suvitajaid nautima...
  Loe rohkem

Kontakt

Kui sul on küsimusi, siis võta julgelt meiega ühendust!

Kirjuta meile

"*" indicates required fields

Nõusolek*